Konkurs wiedzy o drogownictwie - 25.03.2014

W ramach Projektu: „Mój start w życie zawodowe III” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sępólnie przeprowadzono „Konkurs Wiedzy o Drogownictwie”.
Konkurs przebiegał dwuetapowo. Pierwszy etap odbył się dnia 10.03.2014r.i miał postać testu, który pisali wszyscy uczniowie technikum drogownictwa. Test składał się z 30 pytań: 20 z zakresu dróg i 10 z zakresu obiektów mostowych.

 

 

 

 

 

 


Do drugiego etapu zakwalifikowało się 8 uczniów. Odbył się on dnia 25.03.2014r. Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy III- Mateusz Jureńczyk, drugie miejsce uczeń klasy IV- Wojciech Łoś, zaś trzecie miejsce uczennica klasy IV- Magdalena Mizdalska. Laureaci otrzymali wartościowe nagrody książkowe zakupione ze środków unijnych.
Konkurs przeprowadzili nauczyciele przedmiotów zawodowych: Stanisław Drozdowski i Karolina Wegner.

Powrót do aktualności