Wycieczka przedmiotowa do Starostwa Powiatowego i ZUS
W miesiącu marcu br. uczniowie klasy drugiej technikum obsługi turystycznej i budowy dróg oraz klasy trzeciej technikum budownictwa wraz z opiekunem Panią Teresą Sienkiewicz-Zieńko uczestniczyli w wycieczkach przedmiotowych. Celem wycieczki do Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim było potwierdzenie podpisu elektronicznego. Natomiast w Biurze Terenowym ZUS w Sępólnie Krajeńskim młodzież spotkała się z Panią kierownik, która zapoznała uczniów z zakresem działania biura oraz przedstawiła ogólne zagadnienia związane z działalnością ZUS. Uczniowie skorzystali z możliwości założenia profilu zaufanego na platformie elektronicznej PUE ZUS. Wiedza ta jest niezbędna młodym ludziom, aby mogli w przyszłości wykorzystać ją w życiu zawodowym.

 

Powrót do aktualności