Turniej Halowej Piłki Nożnej
28 marca 2018 r. w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w halową piłkę nożną chłopców. W zawodach rywalizowały drużyny wszystkich szkół ponadpodstawowych powiatu sępoleńskiego. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Jakub Dziarnowski Mikołaj Janke Patryk Mrozik, Patryk Lewandowski, Paweł Zieliński, Damian Koniszewski, Kamil Stokłosa, Oskar Liss, Kacper Lis.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: LO Więcbork
II miejsce: ZSP Sępólno Krajeńskie
III miejsce: CKZiU Więcbork
IV miejsce: ZSCKR Sypniewo
V miejsce: LO Sępólno Krajeńskie

Natomiast 4 kwietnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w halową piłkę nożną dziewcząt. Po zaciętym i ciekawym meczu nasze dziewczęta zajęły II miejsce. Wystąpiły w składzie: Klaudia Breszka, Agnieszka Fąs, Karolina Duber, Nicol Grabowska, Maria Lewalska, Julia Łodzińska, Katarzyna Olszewska, Karolina Szemryk, Maria Tryk, Weronika Twarda.

Powrót do aktualności