Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza
W ramach tego projektu 622 uczniów z 72 szkół zakwalifikowało się do stypendium. Na liście wyróżnionych znalazło się 27 uczniów z powiatu sępoleńskiego, z czego 21 z naszej szkoły. Stypendystami są: Alexandra Dominikowska, Dominika Majewska, Jakub Rzepinski, Kinga Siwiela, Sylwia Stopa, Martyna Szreiber, Anna Zwiewka, Małgorzata Buss, Patrycja Chlewska, Monika Golak, Natalia Wrotniak, Eliasz Brzeziński, Konrad Grochowski, Damian Koniszewski, Patrycja Niemczyk, Monika Murach, Karolina Radtke, Natalia Rudnicka, Kacper Zieliński, Mikołaj Nowak, Sebastian Kapłanowski.
Warunkiem uzyskania stypendium było m.in. uzyskanie przez ucznia średniej z trzech dowolnie wybranych przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych na poziomie nie niższym niż 4.0 oraz co najmniej dobrą ocenę z zachowania. Każdy ze stypendystów wraz ze swoim opiekunem przygotował indywidualny planu rozwoju zawodowego. Uczniowie na zakończenie projektu zobowiązani są także do złożenia sprawozdania z jego realizacji. Wysokość wsparcia dla stypendystów projektu wynosi od 200 zł do 500 zł.
Dnia 16.04.2018 r. po raz kolejny odbyło się spotkanie merytoryczne dyrektora Eugeniusza Szwocherta z w/w uczniami, podczas którego zostały omówione następne etapy realizacji projektu.
Gratulujemy wszystkim i mamy nadzieję, że obecny sukces stypendystów zmotywuje uczniów do nauki i udziału w kolejnej edycji projektu.

Powrót do aktualności