Powiatowa Licealiada w Biegach Przełajowych
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe odbyły się dnia 02 października 2018 r. w lasku miejskim w Sępólnie Krajeńskim. Do rywalizacji przystąpiły cztery sztafety: CKZiU-Więcbork, LO-Sępólno Krajeńskie, ZSCKR-Sypniewo i ZSP-Sępólno Krajeńskie. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce i wystąpiła w następującym składzie: Czajkowski Oliwier, Czech Artur, Dziarnowski Jakub, Karnowski Krzysztof, Lewandowski Patryk, Lüdtke Jakub, Mrozik Patryk, Onochowski Bartłomiej, Pawlak Eryk, Pryła Szymon i Stachowicz Patryk.

    Klasyfikacja końcowa:
        1. miejsce ZSP - Sępólno Krajeńskie
        2. miejsce ZSCKR - Sypniewo
        3. miejsce CKZiU - Więcbork
        4. miejsce LO - Sępólno Krajeńskie

Natomiast dnia 09.10.2018 r. odbyły się Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe. Najlepsi zawodnicy rywalizowali w Bydgoskiej Dolinie Śmierci w Fordonie. Nasza reprezentacja zajęła 15. miejsce. Serdecznie gratulujemy udanego startu. Opiekunem naszych zawodników był pan Marcin Barabach. Organizatorem zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Bydgoszczy.

Powrót do aktualności