Sukces naszych uczniów w Powiatowym Konkursie "Matematyka wokół nas"
W środę 11 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu odbyła się III edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Matematyka wokół nas”. Konkurs skierowany był do uczniów zasadniczych szkół zawodowych i branżowych szkół I stopnia. Uczestniczyli w nim uczniowie Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu oraz uczniowie z naszej szkoły: Natalia Wrotniak, Jakub Weltrowski i Jakub Zwiewka. Patronat nad konkursem objął starosta Tomasz Miłowski.
Wyniki Powiatowego Konkursu Matematycznego:
I miejsce – Samuel Markuszewski - ZSŻŚ w Nakle (nagroda: słuchawki)
II miejsce – Jakub Weltrowski - ZSP w Sępólnie Kraj. (nagroda: głośnik JBL)
III miejsce – Jakub Zwiewka - ZSP w Sępólnie Kraj. (nagroda: powerbank).

Powrót do aktualności