Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Dyrektora ZSP
Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Dyrektora ZSP odbył się 8 grudnia 2017r. w hali Krajna Arena w Sępólnie Krajeńskim. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali: Przewodniczący Rady Powiatu - Marek Chart, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji - Gabriela Malczewska oraz Dyrektor ZSP - Eugeniusz Szwochert. Do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły ponadpodstawowe z naszego powiatu. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce. Uroczystego zakończenia zawodów i wręczenia nagród dokonał Dyrektor naszej szkoły Eugeniusz Szwochert oraz Dyrektor Wydziału Edukacji (...) - Gabriela Malczewska. Puchar Dyrektora ZSP zdobyła reprezentacja LO w Więcborku. Gratulujemy! Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Cybulski (bramkarz), Robert Bzdok, Szymon Ledworowski, Piotr Zawidzki, Kamil Adamski, Bartosz Powalisz, Bartłomiej Kosmela, Patryk Brończyk, Radosław Patyna i Szymon Szcześniewski. Naszą drużynę reprezentowali: Bartłomiej Onochowski (bramkarz), Patryk Mrozik, Patryk Lewandowski, Paweł Nowak, Jakub Dziarnowski, Paweł Zieliński, Krystian Ciołek, Maciej Nowaczyk, Kamil Stokłosa, Kacper Liss i Miłosz Skulski.

  Powrót do aktualności