Konkurs na świąteczną bombkę
11 grudnia br. został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową. 16 uczniów, głównie z klasy II B i III C ZSZ wykonało indywidualnie bombki. Jury złożone z: opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. B. Michalska, nauczyciela katechety – p. M. Kozłowska, nauczyciela przedmiotów zawodowych i przedsiębiorczości – p. T. Zieńko, nauczyciela polonistę – p. S. Gołaś oraz ucznia kl. III C Mikołaja Nowaka, oceniało indywidualnie każdą pracę pod względem pomysłu i oryginalności, estetyki wykonania i wkładu pracy włożonego w stworzenie bombki. Wszystkie bombki były efektowne, oryginalne, pomysłowo zrobione. Najwięcej punktów uzyskały prace: I miejsce – bombka Kingi Siwieli kl. III C; II miejsce – bombka Ilony Kosmowskiej kl. III C; III miejsce – bombka Nikoli Grabowskiej kl. I Branżowa Szkoła I Stopnia. Piękne bombki wykonały również: Martyna Szreiber III C, Marcelina Żłobecka, Dagmara Kowalska III c oraz Laura Muszyńska II B. Nagrody rzeczowe i upominki wręczy zwycięzcom Pan Dyrektor podczas apelu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie bombki wezmą udział w konkursie na świąteczną ozdobę choinkową organizowanym przez CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 grudnia podczas Dnia Adwentowego na targowisku miejskim.

Powrót do aktualności