Ogólnopolski Konkurs "Życie i twórczość Jana Kochanowskiego"
14 listopada 2017 r. został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs „Życie i twórczość Jana Kochanowskiego”, którego organizatorem była firma edukacyjna Olimp School z Łodzi. W konkursie udział wzięły 3 uczennice:
- Nikol Grabowska kl. I Szkoła Branżowa I stopnia
- Paulina Łosin kl. I Szkoła Branżowa I stopnia
- Monika Basińska kl. I Technikum Obsługi Turystycznej

Cele konkursu:
- rozwijanie aktywności twórczej uczniów,
- pobudzanie uczniów do poszukiwania informacji,
- stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swoich umiejętności,
- promowanie osiągnięć uczniów.
Konkurs składał się z 1 etapu – testu złożonego z 5 pytań zamkniętych (jednokrotnego wyboru) i 10 pytań otwartych. Uczniowie wypełnili karty odpowiedzi, które zostały wysłane na adres organizatora. Wyniki będą znane po 05 stycznia 2018 r.
Życzymy uczniom nagród
Szkolni koordynatorzy: S. Gołaś, Z. Migawa

  Powrót do aktualności