Powiatowa "Licealiada" w Biegach Przełajowych
Na początku października 2017 roku odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe oraz Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów. Indywidualnie dziewczęta rywalizowały na dystansie 1500 m, a chłopcy na dystansie 2000 m. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali szkołę i zajęli następujące miejsca:
Dziewczęta:
2. miejsce – Paulina Łosin
5. miejsce – Agnieszka Fąs
Chłopcy:
5. miejsce – Patryk Lewandowski
6. miejsce Krzysztof Karnowski
9. Eryk Pawlak
11. Patryk Mrozik
Sztafeta chłopców na dystansie 10x1000 zajęła drugie miejsce.
Awans do Wojewódzkich Biegów Przełajowych uzyskali: Paulina Łosin, Agnieszka Fąs i Patryk Lewandowski. Odbyły się one 10 października w Fordońskiej Dolinie Śmierci. W zawodach startowało około 100 uczestników. Agnieszka Fąs zajęła 31 miejsce, a Patryk Lewandowski 34 miejsce.Gratulujemy dobrego wyniku. Opiekunem naszych zawodników był pan Marcin Barabach.

  Powrót do aktualności