Targi Mody - Poznań 2017

Po raz trzeci uczniowie „sprzedawcy” I, II i III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyli w Targach Mody odbywających się w Poznaniu. Wycieczka odbyła się 28 lutego 2017 r. Zapoznaliśmy się z ofertą blisko 500 firm marek polskich i światowych prezentujących odzież, obuwie, dodatki, bieliznę, galanterię skórzaną. Na ekspozycji pojawiły się marki wyróżnione znakiem „Polska Moda”. Otrzymaliśmy dawkę wiedzy o nowych trendach. Wzięliśmy udział w bezpłatnym szkoleniu z zakresu marketingu i sprzedaży pt. „Co zrobić, aby konsument zapamiętał Twój sklep z modą?” Obejrzeliśmy pokaz kolekcji futer i odzieży skórzanej studentów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Poznania. Pani przewodnik przybliżyła nam historię odrestaurowanego Zamku Królewskiego w Poznaniu. Podziwialiśmy panoramę miasta z wieży widokowej, Stary Rynek z Ratuszem i koziołkami, Kościół św. Stanisława Biskupa oraz Stary Browar.

 

 

 

Powrót do aktualności