Konkurs "Młody Wokulski" - nasi uczniowie z sukcesami
Po raz kolejny uczniowie z zasadniczej szkoły zawodowej, w zawodzie sprzedawca, wzięli udział w konkursie o tytuł „Młodego Wokulskiego”. VI edycja międzyszkolnego konkursu, organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu, odbyła się dnia 19 maja 2017r. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Siwiela i Martyna Szreiber. Uczniowie zmierzyli się z: wiedzą zawodową – rozwiązując test zamknięty oraz uzupełniając dialog w języku obcym oraz umiejętnościami – prezentując wybrany kosmetyk upiększający i obsługując wybranego klienta. Tytuł „Młodego Wokulskiego” w roku szkolnym 2016/2017 zdobyła uczennica naszej szkoły - Martyna. Uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. Nagrody wręczyli: Dyrektor Szkoły Pani Dalila Szarszewska w towarzystwie Pana Starosty Tomasza Miłowskiego oraz Wicestarosty Pana Andrzeja Kindermana, którzy pogratulowali przyszłym sprzedawczyniom, opiekunom oraz organizatorom oraz zaprosili na kolejną edycję za rok.

Powrót do aktualności