"Przyroda kluczowym zasobem zrównoważonego rozwoju"

Dnia 7 kwietnia 2017r. uczniowie klasy I technikum budownictwa wraz z opiekunami, Panią S. Gołaś i Panią K. Wegner, uczestniczyli w konferencji popularnonaukowej na temat: "Przyroda kluczowym zasobem zrównoważonego rozwoju". Organizatorem tego przedsięwzięcia była Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi, a uczestnikami uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu sępoleńskiego. Podczas konferencji przedstawiciele poszczególnych szkół, w formie krótkich prezentacji multimedialnych, przybliżyli uczestnikom zagadnienia związane z ekologią. Naszą szkołę reprezentowali: Norman Fehm oraz Bartłomiej Onochowski. Przedstawili oni referat pt. "Wpływ ruchu drogowego na środowisko przyrodnicze" i poruszyli w nim m.in. temat obwodnicy Sępólna Krajeńskiego. Przedstawiciele władz uczelni gratulowali wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu prezentowanych prac. To pierwsze takie przedsięwzięcie w ramach podpisanej umowy patronackiej między Wyższą Szkołą Zarządzania Środowiskiem w Tucholi, a szkołami powiatu sępoleńskiego. Składamy serdeczne podziękowania organizatorom za zorganizowanie i przeprowadzenie konferencji.

Powrót do aktualności