Wycieczka edukacyjna do marketu IKEA

25 października 2016 roku sprzedawcy klas: I B, II C i III C uczestniczyli w wycieczce zawodowej do Bydgoszczy, której głównym punktem było zapoznanie z działalnością i ofertą handlową największego w regionie sklepu meblowego i wyposażenia wnętrz szwedzkiej firmy IKEA. Po obejrzeniu wszystkich działów i produktów mieszczących się na 30 tys. m kw., posileni w sklepowym barze udaliśmy się do Cinema City na seans filmu Interno w reż. Rona Howarda, w roli głównej Tom Hanks i Felicity Jones. Film jest ekranizacją powieści Dana Browna autora „Kod da Vinci” i „Anioły i Demony”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo. Akcja filmu rozgrywa się w pięknych plenerach Włoch - Padwie i Wenecji.

Powrót do aktualności