Targi Mody  - Poznań 2016 (foto)

Tysiące nowości wiodących marek, pokazy młodych projektantów i atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu kontaktów handlowych - to wizytówka poznańskich targów.
Targi Mody Poznań to impreza o zasięgu międzynarodowym, posiadająca wieloletnią tradycję. Co pół roku hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniają się nowościami, które już wkrótce podbiją rynek. Wydarzenie ma charakter głównie biznesowy, co oznacza, że jest skierowane do osób zawodowo związanych z branżą mody, ale nie tylko…
Po raz drugi – 25 lutego 2016 r. - uczniowie I, II i III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyli w Targach Mody. Tym razem na targach pojawiło się 450 firm i marek z całego świata prezentujących odzież, obuwie, dodatki, bieliznę oraz galanterię skórzaną.
Zwiedzając pawilony, zapoznaliśmy się z ofertą handlową producentów odzieży damskiej i obuwniczej takich marek, jak: Aldona, Patrizia Aryton, Semper, Senso, Warmia, Tamaris, Caprice, Rieker, Geox i wiele innych.
Mocnym akcentem była promocja polskich i światowych marek obuwniczych. Duże wrażenie zrobił na nas Salon Obuwia prezentujący ofertę na jesień – zimę 2016 firm polskich, niemieckich, brazylijskich.

Z zainteresowaniem obejrzeliśmy pokazy mody młodych topowych marek i najlepszych projektantów mody polskiej. Na wybiegu oprócz pięknych modelek, ubrania dziecięce firmy Boom Boom prezentowali mali chłopcy w wieku 1 – 5 lat.

więcej zdjęć - galeria

Powrót do aktualności