Studniówka 2016 (foto)

Odliczanie czas zacząć!
Studniówka była oficjalnym startem do matury, a jednocześnie odskocznią od nauki i stresu. Bal studniówkowy odbył się 15 stycznia 2016 roku o godz. 19:00 w Hotelu Jan. Zgodnie z tradycją drzwi do wspólnego świętowania otworzył uroczysty polonez, którego poprowadził wicedyrektor Michał Humerski wraz z uczennicą Katarzyną. Po tańcu głos zabrał dyrektor szkoły Eugeniusz Szwochert, który ciepło przywitał wszystkich gości i życzył uczniom powodzenia na maturze. Potem przyszedł czas podziękowań dla wychowawczyni Sylwii Gołaś oraz dyrekcji szkoły. Na koniec części oficjalnej został wzniesiony toast za pomyślność przyszłych maturzystów oraz dobrą zabawę w miłej i kulturalnej atmosferze – i tak też się stało. Po zjedzeniu ciepłej kolacji i pysznego deseru zaczęła się wspaniała zabawa do godziny 3 nad ranem. Zapraszamy do fotorelacji.

 Katarzyna Szcześniewska

Powrót do aktualności