Konkurs Plastyczny: „Obiekty sakralne: kościoły, kapliczki i krzyże w powiecie sępoleńskim"

Patrycja Niemczyk, uczennica klasy II B, wzięła udział w konkursie plastycznym na temat: „Obiekty sakralne: kościoły, kapliczki i krzyże w powiecie sępoleńskim". Konkurs został zorganizowany, w ramach XVIII Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu. Prace oceniane były w kilku kategoriach. Wystawa prac, ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu 11 listopada 2016 roku o godz. 16.00 w MGOK w Kamieniu Krajeńskim. Należy nadmienić, że w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, udział wzięła tylko praca uczennicy naszej szkoły. Tematem tej pracy był kościół w Lutowie, wykonany techniką łączoną: haft krzyżykowy w połączeniu z pastelami. Patrycja otrzymała dyplom i nagrodę. Gratulujemy.

fotogaleria

Powrót do aktualności