Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych - 25.04.2014

25 kwietnia 2014r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych Technikum Drogownictwa i Mechanicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sępólnie Krajeńskim. Po odśpiewaniu hymnu narodowego i oficjalnym powitaniu gości, przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Michała Sperkę, swoje słowa do absolwentów skierowali: Dyrektor Szkoły Eugeniusz Szwochert i przewodnicząca Rady Rodziców Pani Teresa Cudyk.
Następnie odbyło się wręczenie nagród za najlepsze wyniki w nauce. W tym roku najwyższą średnią ocen osiągnęli: Wojciech Łoś (4,39) oraz Magdalena Mizdalska i Dawid Gnaciński. Za swoje zaangażowanie i udział z sukcesami w konkursach szkolnych i pozaszkolnych nagrody z rąk Pana Dyrektora otrzymali: Ewelina Czarnotta i Dawid Gnaciński – gratulujemy.
Po rozdaniu nagród wychowawca klasy Pani Sylwia Melchert wręczyła abiturientom świadectwa ukończenia szkoły. Na koniec apelu uczniowie, klasy III technikum wraz z Samorządem Uczniowskim, z humorem i dowcipem pożegnali klasę maturalną, przyznali swoje wyróżnienia w kategoriach: „największy mięśniak”, ”największy lizus”, „najlepszy trębacz” oraz „najlepszy kierowca”.

- Wszystkim abiturientom życzymy sukcesów podczas zbliżających się egzaminów maturalnych i potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Powodzenia! - dodał Dyrektor szkoły.

więcej zdjęć - galeria

Powrót do aktualności