Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 (foto)

O godz. 9:00 uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Oficjalna część zaczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał  dyrektor szkoły  Eugeniusz Szwochert, który  powitał gości, nauczycieli oraz młodzież. Szczególnie serdecznie powitał uczniów  klas pierwszych, rozpoczynających nowy rozdział  życia w naszej szkole. W swoim wystąpieniu przypomniał o ważnych  wydarzeniach historycznych. Minutą ciszy uczciliśmy  75. rocznicę wybuchu II wojny światowej. O godz. 13:00 delegacja Samorządu Uczniowskiego wzięła udział w przemarszu i złożyła kwiaty.
Początek roku stał się okazją do przypomnienia sukcesów naszej szkoły na egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe, zaakcentowania znaczenia edukacji i wyrażenia życzeń pomyślności dla całej społeczności szkolnej.
Po apelu uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas. Uroczystość poprowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Michał Sperka.
Natomiast rozpoczęcie roku szkolnego dla słuchaczy liceum ogólnokształcącego dla dorosłych odbyło się o godzinie 15:30.

więcej zdjęć - galeria

Powrót do aktualności