Obchody Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej (foto)

Dnia 13 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się obchody Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecne były władze powiatu, dyrektorzy szkół, nagrodzeni nauczyciele, przedstawiciele związków zawodowych i pracownicy naszej szkoły. Na początku spotkania dyrektor Eugeniusz Szwochert uroczyście przywitał wszystkich przybyłych gości oraz złożył życzenia z okazji obchodzonego święta. Następnie głos zabrał Starosta Jarosław Tadych, który po krótkiej przemowie w towarzystwie Przewodniczącego Rady Powiatu Dariusza Krakowiaka i Wicestarosty Andrzeja Chatłasa, wręczył listy gratulacyjne i kwiaty wyróżnionym nauczycielom. Osobne podziękowania i kwiaty otrzymali dyrektorzy powiatowych placówek oświatowych, a także nauczyciele i pracownicy obsługi i administracji naszej szkoły. Po części oficjalnej wszyscy udali się na wspólny poczęstunek. W miłej atmosferze zgromadzeni wymieniali się doświadczeniami i spostrzeżeniami. Podczas spotkania goście mogli zapoznać się z historią szkoły, sukcesami i zainteresowaniami uczniów. Na szkolnym korytarzu Samorząd Uczniowski przygotował wystawkę karykatur pt. Nasi nauczyciele z przymrużeniem oka. Należy podkreślić olbrzymi talent uczniów, którzy z dokładnością oddali wizerunki swoich nauczycieli. Ponadto uczniowie: klasy III technikum Szymon Kucharski i klasy III zasadniczej szkoły zawodowej Filip Stusik, zaprezentowali swoje modele samolotów, dyplomy i puchary, które otrzymali za zajęcie I i III miejsca w Mistrzostwach Polski 2014 modeli klasy F4B/P Junior. Miłym akcentem ze strony gości były wpisy do szkolnej kroniki.

więcej zdjęć - galeria

Powrót do aktualności